Hizmetlerimiz

Üretim
Üretim
Teknolojik altyapımızla;
Hızlı, kaliteli ve güvenilir üretim ilkelerimizle
çalışıyoruz

Biz HİDOKS ASANSÖR ekibi olarak; üretimin hızını, kalitesini, güvenirliliğini ve teknolojik alt yapısını geliştirmek adına yatırımlara hız kesmeden devam etmekteyiz. Sürekli aynı üretimi yapmak yerine yenilikçi düşünerek daha modern ürünler ve kaliteli hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Montaj
Montaj
Dünya standartlarında olan montaj ekibimizle
müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz

Profesyonel montaj ekibimiz her türlü asansörün montaj ve hizmetini sunmaktadır. Asansör sektöründe yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile global standartlar çerçevesinde ürün ve hizmet sunan firmamız, konusunda Uzman ve deneyimli ekipler çalıştırarak etkin bir yapılaşma sağlamıştır.

Modernizasyon
Modernizasyon
Size en uygun teknolojilerle
Verimli bir şekilde yükseklere

Asansörlerin zamanla aksamları yıpranır ve arızalara neden olur. Yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görünüm açısından hem de güvenlik açısından tehlikeli durumlar meydana getirebilir. Bir modernizasyon size sadece estetik yenilik getirmez, yeni güvenlik standartları, daha az bekleme süresi, seyir konforu, düşük arızalanma oranı ve enerji tasarrufu da sağlar. Standartların çok altında kalmış bir asansörde mekanik iyileştirme uygulamaları ve sistem yenileme çalışmalarımızla güvenlik Seviyeleri artarken daha ekonomik ve işlevsel bir performans sağlayacaktır.

Teknik Servis
Teknik Servis
Geniş servis ağımızla
teknik ekiplerimiz her zaman yanınızda

İnsan hayatı ve mal güvenliği bakımından mutlaka periyodik bakıma ihtiyacı olan asansörler hızlı ve kaliteli bakım servisiyle size bu imkânı en iyi şekilde sağlayacaktır. Geniş servis ağı ve her türlü yedek parça stoğumuz bulunmaktadır.