Üretim

Üretim
Hidoks Asansör
Kalitemizi yükseklere, Konforumuzu sizlere taşımak için çalışıyoruz
Özveri ile çalışmanın göstergesiyiz...

Yaptığımız her işi; başta üretim olmak üzere her zaman kendi kullanacağımız ürünlermişcesine en ince ayrıntısına kadar mükemmeliyetçi yaklaşımımızla yapıyoruz. Çünkü yakalamak istediğimiz sadece iki şey var. Bunlar; işini iyi yapmanın haklı gururu ve müşterilerimizi memnun etmektir, bunlara ulaşmak için yaptığımız ve yapacağımız her şey sadece özveriyle mümkün.

Yapılan üretimin doğruluğu ve kalitesinin önemi kadar hızlı bir şekilde bitmesi de önemlidir, çünkü zaman kaybı ve zaman kaybından kaynaklı mağduriyetler müşterileri mutsuz eder. Bu nedenle Hidoks üretim yaparken sizlerle anlaştığı tarihte kesin bir şekilde ürününüzü hazırlar.

Hidoks yılların verdiği tecrübeyle güncel teknolojinin imkânlarını birleştirerek üretimi kusursuz bir boyuta taşıyor. Böylece Hidoks işçiliğini ve teknolojik altyapısını yaptığı tecrübe ve teknoloji yatırımlarıyla sürekli bir biçimde mükemmelleştiriyor.

Hidoks Asansör gereken her türlü eğitim, tecrübe ve teknolojik donanımlara sahip sürekli genişleyen kadrosuyla üretimi daha doğrusu yüzde yüz yerli ve milli üretimi tamamıyla dünya standartlarında gerçekleştirmektedir. Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile üretimlerini yürüten Hidoks; İmalat, Montaj, Bakım, Proje konularında kalitesinden hiçbir şekilde şaşmıyor çünkü her şey üretimle başlar ve biz üretimi pür dikkat ve kusursuz bir şekilde yapıyoruz. Satış ve teslimat sonrası periyodik bakım hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesiyle yani üretimine güvenerek verdiği uzun süreli garantilerle de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir. Hidoks Asansör kalitesi, araştırmacılığı, tecrübe ve teknolojiyi esas alarak yarınlara emin adımlarla ilerlemektedir.

  • Sürekli Gelişen Teknolojiye Yönelik Kaliteli Üretim
  • Hızlı ve Doğru Üretim
  • Alanında Uzman ve Tecrübeli Kadro
  • Müşteri Odaklı Tasarım ve Gelişme